Polityka prywatności

Poniżej znajdziesz informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych w ramach serwisów www i strony internetowej administrowanej przez MindBlowing Sp. zo.o. (dalej: „MindBlowing”).

Zasady ogólne

 • Szanujemy prawo do prywatności i dbamy o bezpieczeństwo danych.
 • Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa i wymaganą starannością.
 • Przekazane nam dane osobowe taktujemy jako poufne i nie są widoczne dla osób nieuprawnionych.
 • Masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane zbierane automatycznie

 • Z serwisu internetowego należącego do agencji MindBlowing możesz korzystać w pełni anonimowo, jednak skorzystanie z pewnych ich funkcji wymaga podania przez Ciebie danych osobowych oraz/lub danych kontaktowych; dotyczy to w szczególności zapisania się nasze newslettery oraz przesyłania do nas zapytań.
 • Podczas Twojej wizyty na naszych stronach internetowych, nasz system statystyk zbiera dane dotyczące Twojej wizyty, m.in. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z naszą agencją

 • Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, nr telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, ale musisz mieć świadomość, że aby prawidłowo obsłużyć Twoje zapytania musimy wejść w ich posiadanie, aby móc się z Tobą skontaktować. Przekazując nam swoje dane kontaktowe robisz to dobrowolnie i wyrażasz zatem zgodę na ich wykorzystanie w celu opracowania dla Ciebie oferty, procesowania umowy, przesyłania wiadomości o charakterze ofertowym i/lub informacyjnym

W jakim celu mogą być przetwarzane Twoje dane osobowe:

 • W żadnym wypadku nie będziemy udostępniać ani sprzedawać Twoich danych osobom trzecim (osobom prywatnym ani firmom). Jedyna sytuacja, w której Twoje dane mogą zostać udostępnione osobie trzeciej, to przekazanie ich zgodnie z przepisami prawa i na wniosek upoważnionej prawem instytucji lub wymiaru sprawiedliwości.
 • Gdy realizujemy zawartą z Tobą umowę na wyjazd, przekazujemy Twoje dane do firm / osób trzecich w przypadkach, gdy jest to konieczne dla prawidłowej realizacji umowy np. do linii lotniczych (w celu zakupu biletów lotniczych),  do hotelu (dane kontaktowe uczestników wyjazdu), do ubezpieczyciela czy pilota wyjazdu itp. Takie przekazanie danych jest konieczne, aby móc sprawnie zrealizować zamówioną przez Ciebie usługę.
 • Zebrane dane osobowe posłużą nam zatem wyłącznie do dwóch celów:
  1. prawidłowego i szybkiego obsłużenia Twoich zapytań, rezerwacji umów
  2. skontaktowania się z Tobą w celu przesłania informacji ofertowej.
 • Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera. System zapisów na newsletter opiera się na metodzie double opt-in, dlatego jedyna możliwa metoda zapisania się wymaga Twojej świadomej zgody.
 • Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszych stronach internetowych, zbierania danych statystycznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

 • Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz otrzymywać nasz Newsletter na wskazany przez Ciebie adres email.
 • Jeżeli wysłałeś do nas zapytanie lub inną wiadomość, będziemy się z Tobą kontaktować korzystając z danych, które nam podałeś.

Jak możesz usunąć lub zmienić swoje dane?

 • W każdej chwili możesz poprosić o zmianę lub usunięcie Twoich danych z naszych baz, a my zobowiązujemy się niezwłocznie to polecenie wykonać i poinformować Cię o jego wykonaniu.
 • Zmienić lub usunąć swoje dane możesz na dwa sposoby:
  1. w przypadku newslettera – wystarczy, że prześlesz do nas wiadomość “wypisz mnie” – link do wysłania takiej wiadomości znajduje się na dole każdego przesłanego newslettera
  2. w przypadku pozostałych danych: wysyłając do nas stosowną wiadomość na adres be@mindblowing.pl

Kontakt w sprawie naszej polityki prywatności.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, proszę o kontakt z administratorem strony na adres be@mindblowing.pl

be@mindblowing.pl+48 600 65 80 80Hoża 66/6800-682 Warszawa